Наручний годинник Casio G-Shock DW-B5600G-2
Фото 8 |
Casio G-Shock DW-B5600G-2 |
|
Приблизний час роботи годинника при звичайному використанні – 10 місяців, при зберіганні в темному місці – 22 місяці. Відображення днів тижня шістьма мовами.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock DW-B5600G-2
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zegarek Męski Casio G-Shock Origin Bluetooth | 702 zł |
Zegarek Casio DW-B5600G-2ER G-Shock DW 5600G 2 | OFICJALNY SKLEP | RATY 0 | 493 zł |
Zegarek Męski Casio G-Shock DW-B5600G-2ER RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | 493 zł |
ZEGAREK G-SHOCK DW-B5600G-2ER - ORYGINALNY ZEGAREK, 3+3 LATA GWARANCJI, WY | 401 zł |
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio G-Shock DW-B5600G-2:
- Функція увімкнення/вимкнення звуку
- Щогодинний сигнал
РекомендуємоПорівняти в таблиці →