Zegarek Casio G-Shock DW-B5600G-2
Zdjęcia 8 |
Casio G-Shock DW-B5600G-2 |
|
Przybliżony czas pracy zegarka przy normalnym użytkowaniu to 10 miesięcy, przy przechowywaniu w ciemnym miejscu - 22 miesiące. Wyświetlanie dni tygodnia w sześciu językach.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio G-Shock DW-B5600G-2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek Męski Casio G-Shock Origin Bluetooth | 702 zł |
Zegarek Casio DW-B5600G-2ER G-Shock DW 5600G 2 | OFICJALNY SKLEP | RATY 0 | 493 zł |
Zegarek Męski Casio G-Shock DW-B5600G-2ER RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | 493 zł |
ZEGAREK G-SHOCK DW-B5600G-2ER - ORYGINALNY ZEGAREK, 3+3 LATA GWARANCJI, WY | 401 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zegarka Casio G-Shock DW-B5600G-2:
- Funkcja wyciszenia/wyciszenia
- Sygnał godzinowy
PolecamyPorównaj w tabeli →