Наручний годинник Casio F-201WAM-5A
Фото 9 |
Casio F-201WAM-5A |
|
Термін служби батареї становить приблизно 10 років.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio F-201WAM-5A
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zegarek Casio 3731 F-201WAM -5AVEF | 145 zł |
Casio Vintage F-201WAM-5AVEF F-201WAM -5AVEF | 95 zł |
Zegarek kwarcowy CASIO, F-201WAM-5AVEF | 131 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →