Zegarek Casio F-201WAM-5A
Zdjęcia 9 |
Casio F-201WAM-5A |
|
Żywotność baterii wynosi około 10 lat.
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Casio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Casio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Casio F-201WAM-5A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek Casio 3731 F-201WAM -5AVEF | 145 zł |
Casio Vintage F-201WAM-5AVEF F-201WAM -5AVEF | 95 zł |
Zegarek kwarcowy CASIO, F-201WAM-5AVEF | 127 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →