Наручний годинник Casio W-202-1A
Фото 4 |
Casio W-202-1A |
|
Прості, практичні і зручні електронні кварцові годинники від одного з провідних світових виробників годинної продукції найвищої якості — японської компанії Casio. Позиціонуються виробником як продукт базової цінової категорії серії Casio Illuminator, призначений для широкого кола потенційних споживачів, які не бажають переплачувати за химерні дизайнерські рішення чи надлишковий набір функцій.
Основою конструкції є простий пластиковий корпус невеликих розмірів і класичної форми. Його компактні габарити дають змогу без проблем ховати годинник Casio W-202-1A під одяг. Інформаційний цифровий дисплей має яскраву світлодіодну підсвітку і забезпечує роботу LED-індикатора таймера або будильника. Крім цього підтримується вивід часу другого годинного поясу, а також функції універсального календаря і таймера, таймера і універсального календаря.
На руці пристрій утримується міцним і еластичним поліуретановим ремінцем з класичною застібкою. Якісні ущільнення кришки і кнопок забезпечують рівень водостійкості Water Resistant 50m. Він дозволяє не побоюватися атмосферних опадів, не звертати увагу на бризки води і короткочасно занурювати годинник на глибину до 1 м. Енергії штатної літієвої батареї CR2016 досить на 3 роки роботи енергоефективного японського електронного блока.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio W-202-1A
Усі ціни 6 →Zegarek Męski CASIO W-202-1AVEF | 140 zł |
Casio Classic W-202-1AVEF - Unisex - 35 mm - Cyfrowy - Zegarek cyfrowy/sma | 179 zł |
Zegarek Casio Zegarek Męski CASIO W-202-1AVEF Unisex | 100 zł |
Zegarek Unisex CASIO SPORT | 116 zł |
Zegarek Casio W-202-1AVEF Sport W 202 1AVEF | OFICJALNY SKLEP | RATY 0 • Z | 134 zł |
Zegarek CASIO W-202-1A - SALON Z ⌚ W KRAKOWIE, 3+3 LATA GWARANCJI + BOX | 113 zł |