Спальний мішок Campus Pioneer 200 (А000004315)
Campus Pioneer 200 легкий |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Campus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Campus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Campus Pioneer 200
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Śpiwór turystyczny typu mumia z kapturem Campus Pioneer 200 Prawy +13°C 20 | 169 zł |
Campus, Śpiwór turystyczny, Pioneer 200 R-zip (cn), granatowy, 220x80/55 c | 179 zł |
Śpiwór turystyczny typu mumia z kapturem Campus Pioneer 200 Lewy +13°C | 169 zł |
Śpiwór turystyczny typu mumia z kapturem Campus Pioneer 200 Lewy +13°C 200 | 169 zł |
Śpiwór turystyczny typu mumia z kapturem Campus Pioneer 200 Lewy +13°C Uni | 169 zł |
Модифікація моделі:
- Модель Pioneer 200 L — довжина мішка 215 см, ширина плечей 80 см, вага 1,1 кг
- Модель Pioneer 200 XL — довжина мішка 230 см, ширина в плечах 85 см, вага 1,2 кг
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
РекомендуємоПорівняти в таблиці →