Рюкзак BROOKS Pickwick Backpack Small 15 л
Фото 3 |
BROOKS Pickwick Backpack Small 15 л24 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BROOKS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BROOKS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BROOKS Pickwick Backpack Small 15 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Brooks Anglia uniseks Pickwick plecak na Dzień Płócienny i skórzany plecak | 863 zł |
Brooks England Pickwick S 13 Backpack Czarny | 751 zł |
Brooks England Pickwick S 13l Backpack Brązowy | 751 zł |
Додаткові функції і можливості рюкзака BROOKS Pickwick Backpack Small:
- Регульований об'єм
Модификації BROOKS Pickwick Backpack Small
Ціни на BROOKS Pickwick Backpack Small |
---|---|---|---|---|
BROOKS Pickwick Backpack Small 15 л | від 751 zł | 3 пропозиції | ||
BROOKS Pickwick Backpack 24 л | від 581 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →