Plecak BROOKS Pickwick Backpack Small 15 l
Zdjęcia 3 |
BROOKS Pickwick Backpack Small 15 l24 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BROOKS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BROOKS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BROOKS Pickwick Backpack Small 15 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Brooks Anglia uniseks Pickwick plecak na Dzień Płócienny i skórzany plecak | 863 zł |
Brooks England Pickwick S 13 Backpack Czarny | 752 zł |
Brooks England Pickwick S 13l Backpack Brązowy | 752 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości plecaka BROOKS Pickwick Backpack Small:
- Regulowana głośność
Modyfikacje BROOKS Pickwick Backpack Small
Ceny na BROOKS Pickwick Backpack Small |
---|---|---|---|---|
BROOKS Pickwick Backpack Small 15 l | od 752 zł | 3 oferty | ||
BROOKS Pickwick Backpack 24 l | od 677 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →