Всесезонна шина Bridgestone Weather Control A005 Evo 235/45 R17 97Y
Відео 13Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Weather Control A005 Evo 235/45 R17 97Y 235/45 R17 97 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Weather Control A005 Evo 235/45 R17 97Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Weather Control A005 Evo ( 235/45 R17 97Y XL ) 19434 | 623 zł |
Bridgestone Weather Control A005 Evo (235/45 R17 97Y) 19434 | 563 zł |
Bridgestone Weather Control A005 Evo ( 235/45 R17 97Y XL ) | 631 zł |
Opona Bridgestone 235/45R17 Weather Control A005 EVO 97Y - opony całoroczn | 517 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Weather Control A005 Evo 235/45 R17 97Y
Ціни на Bridgestone Weather Control A005 Evo 235/45 R17 97Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Weather Control A005 Evo 235/45 R17 97Y | від 517 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →