Літня шина Bridgestone Turanza T005 235/55 R18 100Y
Відео 8Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza T005 235/55 R18 100Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza T005 235/55 R18 100Y
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Turanza T005AD ( 235/55 R18 100Y AO ) 10480 | 713 zł |
Bridgestone Turanza T005AD (235/55 R18 100Y) 10480 | 706 zł |
Opona Bridgestone 235/55R18 T005 100Y AO - opony letnie 1048 | 617 zł |
Bridgestone Turanza T005AD ( 235/55 R18 100Y AO ) | 722 zł |
Opony letnie 235/55R18 100Y Turanza T005 Bridgestone | 601 zł |
Bridgestone Turanza T005 (235/55 R18 100Y) 12848 | 647 zł |
Opony letnie 235/55R18 100Y Turanza T005 Bridgestone 2023 | 621 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza T005 235/55 R18 100Y
Ціни на Bridgestone Turanza T005 235/55 R18 100Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 235/55 R18 100V | від 647 zł | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 235/55 R18 100V Audi | від 596 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 235/55 R18 100Y | від 601 zł | 7 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 235/55 R18 100Y Mercedes-Benz | від 693 zł | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 235/55 R18 104T | від 577 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →