Літня шина Bridgestone Turanza T005 215/60 R17 96V
Відео 8Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza T005 215/60 R17 96V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza T005 215/60 R17 96V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Turanza T005 (215/60 R17 96V) 13689 | 786 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 215/60 R17 96V ) 13689 | 822 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 215/60 R17 96V ) | 856 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza T005 215/60 R17 96V
Ціни на Bridgestone Turanza T005 215/60 R17 96V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 215/60 R17 96H | від 588 zł | 12 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 215/60 R17 96V | від 786 zł | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 215/60 R17 100H | від 1 115 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →