Літня шина Bridgestone Turanza T005 215/60 R17 96H
Відео 8Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza T005 215/60 R17 96H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza T005 215/60 R17 96H
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Turanza T005 ( 215/60 R17 96H ) 13237 | 717 zł |
Bridgestone Turanza T005 (215/60 R17 96H) 23286 | 691 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 215/60 R17 96H ) | 602 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 215/60 R17 96H ) 22830 | 620 zł |
Bridgestone Turanza T005 (215/60 R17 96H) 13203 | 588 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza T005 215/60 R17 96H
Ціни на Bridgestone Turanza T005 215/60 R17 96H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 215/60 R17 96H | від 588 zł | 12 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 215/60 R17 96V | від 786 zł | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 215/60 R17 100H | від 1 115 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →