Opona letnia Bridgestone Turanza T005 215/60 R17 96H
Wideo 8Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza T005 215/60 R17 96H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Turanza T005 215/60 R17 96H
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Turanza T005 ( 215/60 R17 96H ) 13237 | 701 zł |
Bridgestone Turanza T005 (215/60 R17 96H) 23286 | 691 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 215/60 R17 96H ) | 602 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 215/60 R17 96H ) 22830 | 620 zł |
Bridgestone Turanza T005 (215/60 R17 96H) 13203 | 588 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Turanza T005 215/60 R17 96H
Ceny na Bridgestone Turanza T005 215/60 R17 96H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 215/60 R17 96H | od 588 zł | 11 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 215/60 R17 96V | od 786 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 215/60 R17 100H | od 1 118 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →