Літня шина Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96V Run Flat
Відео 8Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96V Run Flat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96V Run Flat
Ціни на Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96V Run Flat |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 92H | від 607 zł | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 92H Audi | від 510 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 92V | від 522 zł | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96H | від 559 zł | 7 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96V | від 571 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96W BMW/Mini | від 582 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96W Run Flat BMW/Mini | від 648 zł | 4 пропозиції |