Opona letnia Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96V Run Flat
Wideo 8Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96V Run Flat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96V Run Flat
Ceny na Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96V Run Flat |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 92H | od 607 zł | 6 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 92H Audi | od 510 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 92V | od 522 zł | 6 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96H | od 559 zł | 7 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96V | od 571 zł | 5 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96W BMW/Mini | od 582 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96W Run Flat BMW/Mini | od 648 zł | 4 oferty |