Літня шина Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 92V
Відео 8Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 92V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 92V
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Turanza T005 ( 205/60 R16 92V ) 10893 | 562 zł |
Bridgestone Turanza T005 (205/60 R16 92V) 10893 | 556 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 205/60 R16 92V ) | 569 zł |
Opona Bridgestone 205/60R16 TURANZA T005 92 V - opony letnie 10893 | 522 zł |
Opona letnia BRIDGESTONE TURANZA T005 205/60R16 92V | 561 zł |
Opony letnie 205/60R16 92V Turanza T005 Bridgestone 2024 | 527 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 92V
Ціни на Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 92V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 92H | від 607 zł | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 92H Audi | від 510 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 92V | від 522 zł | 7 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96H | від 558 zł | 9 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96V | від 571 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96W BMW/Mini | від 582 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96W Run Flat BMW/Mini | від 654 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →