Літня шина Bridgestone Turanza T005 205/50 R17 72V
Відео 8Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza T005 205/50 R17 72V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza T005 205/50 R17 72V
Ціни на Bridgestone Turanza T005 205/50 R17 72V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 205/50 R17 89V | від 491 zł | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 205/50 R17 93V | від 810 zł | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 205/50 R17 93W | від 631 zł | 3 пропозиції |
Рекомендуємо