Літня шина Bridgestone Turanza 6 265/50 R19 110Y
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza 6 265/50 R19 110Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza 6 265/50 R19 110Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Turanza 6 (265/50 R19 110Y) 20566 | 959 zł |
Bridgestone Turanza 6 ( 265/50 R19 110Y XL Enliten / EV ) | 987 zł |
Opona Bridgestone 265/50R19 TURANZA 6 110Y XL - opony terenowe 20566 | 836 zł |
Bridgestone Turanza 6 ( 265/50 R19 110Y XL Enliten / EV ) 20566 | 975 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →