Мотошина Bridgestone Trail Wing TW152 160/60 R15 67H
Bridgestone Trail Wing TW152 160/60 R15 67H 150/70 R 17 " 69 H 160/60 R 15 " 67 H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Trail Wing TW152 160/60 R15 67H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone TW152 (160/60 R15 67H) 10269 | 628 zł |
Opona Bridgestone 160/60-15 TW152 67H - opony motocyklowe 10269 | 686 zł |
Bridgestone TW152 ( 160/60 R15 TL 67H tylne koło, M/C, Variante M ) | 708 zł |
Модификації Bridgestone Trail Wing TW152 160/60 R15 67H
Ціни на Bridgestone Trail Wing TW152 160/60 R15 67H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Trail Wing TW152 150/70 R17 69H | від 857 zł | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Trail Wing TW152 160/60 R15 67H | від 628 zł | 3 пропозиції |