Мотошина Pirelli Scorpion Rally STR 160/60 R15 67H
Відео 18Фото 10 |
Pirelli Scorpion Rally STR 160/60 R15 67H 90/90 B 21 " 54 V 100/90 B 19 " 57 V 110/70 R 17 " 54 H 110/80 R 18 " 58 H 110/80 R 19 " 59 H 110/80 R 19 " 59 V 120/70 R 17 " 58 H 120/70 R 17 " 58 V 120/70 R 18 " 59 V 120/70 R 19 " 60 V 130/80 R 17 " 65 V 140/80 R 17 " 69 V 150/60 R 17 " 66 H 150/70 R 17 " 69 V 150/70 R 18 " 70 V 160/60 R 15 " 67 H 170/60 R 17 " 72 V 180/55 R 17 " 73 V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Scorpion Rally STR 160/60 R15 67H
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GOMME PNEUMATICI SCORPION RALLY STR MS 160/60 R15 67H PIRELLI 2919900 | 676 zł |
Pirelli Scorpion Rally STR ( 160/60 R15 TL 67H tylne koło, oznaczenie M+S, | 621 zł |
Pirelli Scorpion Rally STR (160/60 R15 67H) 2919900 | 584 zł |
Pirelli Scorpion Rally STR ( 160/60 R15 TL 67H tylne koło, oznaczenie M+S, | 652 zł |
Opona Pirelli 160/60R15 SCORPION RALLY STR R 67H - opony motocyklowe 29199 | 543 zł |
Pirelli Scorpion™ Rally Str 67h Tl M+s Trail Rear Tire Posrebrzany 160 / 6 | 601 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion Rally STR 160/60 R15 67H
Ціни на Pirelli Scorpion Rally STR 160/60 R15 67H |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Rally STR 90/90 -21 54V | від 469 zł | 8 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Rally STR 100/90 -19 57V | від 547 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Rally STR 110/70 R17 54H | від 536 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Rally STR 110/80 R18 58H | від 549 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Rally STR 110/80 R19 59H | від 508 zł | 5 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Rally STR 110/80 R19 59V | від 533 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Rally STR 120/70 R17 58H | від 526 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Rally STR 120/70 R17 58V | від 509 zł | 5 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Rally STR 120/70 R18 59V | від 509 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Rally STR 120/70 R19 60V | від 529 zł | 5 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Rally STR 130/80 R17 65V | від 588 zł | 5 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Rally STR 140/80 R17 69V | від 588 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Rally STR 150/60 R17 66H | від 543 zł | 5 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Rally STR 150/70 R17 69V | від 588 zł | 5 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Rally STR 150/70 R18 70V | від 588 zł | 5 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Rally STR 160/60 R15 67H | від 543 zł | 6 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Rally STR 170/60 R17 72V | від 677 zł | 6 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Rally STR 180/55 R17 73V | від 837 zł | 4 пропозиції |