Корм для собак Bozita Naturals Pate Salmon 12 шт
Закрити
Шапка
Bozita Naturals Pate Salmon 625 g 12 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bozita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bozita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bozita Naturals Pate Salmon 12 шт
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bozita Pate, 6 x 625 g - ŁosośNowy wygląd i jeszcze lepszy smak: soczysta karma mokra Bozita Pate jest już dostępna w nowych opakowaniach! Naturalna koncepcja i wysokowartościo Zooplus.plПоскаржитись | 68 zł |
Bozita Pate, 6 x 625 g - Łosoś | 65 zł |
Pakiet Bozita Pate, 12 x 625 g - ŁosośNowy wygląd i jeszcze lepszy smak: soczysta karma mokra Bozita Pate jest już dostępna w nowych opakowaniach! Naturalna koncepcja i wysokowartościo Zooplus.plПоскаржитись | 133 zł |
10 + 2 gratis! Pakiet Bozita Pate, 12 x 625 g - ŁosośSoczysta karma mokra Bozita Pate jest już dostępna w nowych opakowaniach! Naturalna koncepcja i wysokowartościo Zooplus.plПоскаржитись | 113 zł |
Модификації Bozita Naturals Pate Salmon
Ціни на Bozita Naturals Pate Salmon |
---|---|---|---|---|
Bozita Naturals Pate Salmon 6 шт | від 65 zł | 1 пропозиція | ||
Bozita Naturals Pate Salmon 12 шт | від 65 zł | 4 пропозиції | ||
Bozita Naturals Pate Salmon 24 шт | від 253 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 70 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: куряче філе 55%, курячий бульйон 42%, рис 3%, клас: суперпреміум
від 95 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, печінка, овочі, мінерали, розмарин, петрушка, клас: суперпреміум
від 98 zł
вологий / консерви, 18 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, оленина, мінеральні речовини, олія, м'ясний бульйон, клас: суперпреміум
від 93 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, бульйон, яловичина, свинина, рис, морква, мінерали, клас: суперпреміум
від 59 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качині та телячі серця, м'ясо, печінка, бульйон, шиї, малина, чорниця, клас: суперпреміум
від 84 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для печінки, в составе: індичка, яйця, крохмаль картопляний, клас: суперпреміум
від 105 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: качка, курка, бульйон, яловичина, гарбуз, картопля, мінерали, клас: суперпреміум
від 81 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: телятина, баранина, бульйон, горох, банан, мінерали, груша, морква, клас: суперпреміум
від 81 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кенгуру, яловичина, бульйон, нут, манго, мінерали, авокадо, апельсин, клас: суперпреміум
від 90 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, курка, свинина, картопля, морква, горох, мінерали, клас: суперпреміум
від 97 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка (м'ясо, серце, печінка, шлунок), бульйон, мінерали, клас: суперпреміум
від 80 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, качка, мінеральні речовини, олія, м'ясний бульйон, клас: суперпреміум