Пилосос
Bosch Unlimited BCS 611P4A (4 242 005 183 173)
Фото 6 |
Bosch Unlimited BCS 611P4A |
|
В комплекті настінна док-станція з тримачем для насадок. Універсальний акумулятор сумісний з усіма пристроями Bosch Home & Garden на 18 Вольт.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch Unlimited BCS 611P4A
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Odkurzacz pionowy Bosch Serie 6 BCS611P4A | 1 099 zł |
Pionowy Bosch BCS611P4A czarno-niebieski AGDM-ODK-BOS-297 | 1 179 zł |
Bosch ODKURZACZ PIONOWY BOSCH UNLIMITED BCS611P4A | 860 zł |
Odkurzacz pionowy Bosch BCS611P4A | 1 479 zł |
Odkurzacz pionowy Bosch Bcs611P4A Ręczny 2W1 Lekki | 1 019 zł |
Odkurzacz pionowy Bosch Bcs611P4A Ręczny 2W1 Lekki | 1 099 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →