Планшет
Blackview Tab A7 Kids 64 ГБ
Фото 14 |
Blackview Tab A7 Kids 64 ГБ
Система:Android 12 Go Edition
Діагональ дисплея:10.1 "
Роздільна здатність:1280x800 пікс
Пам'ять:64 ГБ, ОЗП 3 ГБ
Процесор:Rockchip RK3326S
Камера:5 (МП)
Селфі камера:2 МП
Ємність батареї:6580 мАгод
Матеріал корпуса:пластик
Вага:520 г
Функція розширення ОЗП на 2 ГБ. Передвстановлене ПЗ для дітей та батьківського контролю. Захисний чохол у комплекті.
Всі характеристики
Характеристики Tab A7 Kids
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blackview 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blackview.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blackview Tab A7 Kids 64 ГБ
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Blackview Tab A7 Kids Tablet Bambini 10 pollici Android 12 5GB64GB/TF 1TB | 1 000 zł |
BLACKVIEW Tablet BLACKVIEW Tab A7 Kids 10.1 Wi-Fi 3GB 64GB Niebieski etui | 539 zł |
Tablet BLACKVIEW Tab A7 Kids 10.1" 3/64 GB Wi-Fi Niebieski | 539 zł |
Tablet BLACKVIEW Tab A7 Kids 10.1" 3/64 GB Wi-Fi Niebieski TABA7KIDSBLUE | 400 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →