Tablet
Blackview Tab A7 Kids 64 GB
Zdjęcia 14 |
Blackview Tab A7 Kids 64 GB
System:Android 12 Go Edition
Przekątna wyświetlacza:10.1 "
Rozdzielczość:1280x800 px
Pamięć:64 GB, RAM 3 GB
Procesor:Rockchip RK3326S
Aparat:5 Mpx
Aparat przedni:2 Mpx
Pojemność baterii:6580 mAh
Materiał obudowy:tworzywo sztuczne
Waga:520 g
Funkcja rozszerzenia pamięci RAM o 2 GB. Preinstalowane oprogramowanie dla dzieci i kontrola rodzicielska. Futerał ochronny w zestawie.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Tab A7 Kids
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blackview 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blackview.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blackview Tab A7 Kids 64 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blackview Tab A7 Kids Tablet Bambini 10 pollici Android 12 5GB64GB/TF 1TB | 1 000 zł |
BLACKVIEW Tablet BLACKVIEW Tab A7 Kids 10.1 Wi-Fi 3GB 64GB Niebieski etui | 539 zł |
Tablet iGET Blackview TAB GA7 Kids (84008127) Niebieski | 430 zł |
Tablet BLACKVIEW Tab A7 Kids 10.1" 3/64 GB Wi-Fi Niebieski | Bezpłatny tra | 539 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Tablet TABA7 Kids 3/64 GB niebieski - PACZKOMAT, POCZT | 409 zł |
Tablet BLACKVIEW Tab A7 Kids 10.1" 3/64 GB Wi-Fi Niebieski | Bezpłatny tra | 539 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →