Валик Black&Decker BDPR400
Фото 14 |
Black&Decker BDPR400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black&Decker BDPR400
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wałek BLACK&DECKER BDPR400-XJ | 160 zł |
Black&Decker Black+decker wałek malarski speedyroller 650ml | 187 zł |
Wałek BLACK&DECKER BDPR400-XJ | 160 zł |
Black&Decker Wałek malarski Speedy Roller z rączką (BDPR400) | 164 zł |
Wałek malarski BLACK&DECKER BDPR400, 650 ml | 163 zł |
Додаткові функції і можливості фарбопульта Black&Decker BDPR400:
- Регульований кут нахилу валика
РекомендуємоПорівняти в таблиці →