Wałek Black&Decker BDPR400
Zdjęcia 14 |
Black&Decker BDPR400 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black&Decker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black&Decker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black&Decker BDPR400
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Black & Decker BDPR400 | 343 zł |
Wałek BLACK&DECKER BDPR400-XJ | 160 zł |
Black&Decker Black+decker wałek malarski speedyroller 650ml | 187 zł |
Wałek BLACK&DECKER BDPR400-XJ | 160 zł |
Black&Decker Wałek malarski Speedy Roller z rączką (BDPR400) | 164 zł |
Wałek malarski BLACK&DECKER BDPR400, 650 ml | 163 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości pistoletów i agregatów do malowania Black&Decker BDPR400:
- Regulowany kąt rolki
PolecamyPorównaj w tabeli →