Pistolety i agregaty do malowania Yato YT-2357
Yato YT-2357 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-2357
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato Pistolet LAKIERNICZY HVLP 01 l 08 mm YT-2357 | 186 zł |
Pistolet lakierniczy YATO YT-2357 | 149 zł |
YATO Yato Pistolet lakierniczy z górnym zbiornikiem hvlp 0,8mm 0,1l 2357 | 112 zł |
Pistolet lakierniczy YATO YT-2357 | 149 zł |
Pistolet natryskowy HVLP YATO 2357, 0.8 mm, 0.1 l | 97 zł |
PISTOLET LAKIERNICZY HVLP 0.1L 0.8MM | 137 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →