Струбцина Bessey DUO30-8 300 мм
Фото 12 | 138 zł Купити! Bessey Ścisk uniwersalny szybkomocujący DuoKlamp 300 x 85mm (DUO30-8)Morele.netДоставка: по Польщі Поскаржитись |
Bessey DUO30-8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bessey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bessey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bessey DUO30-8
Ціни на Bessey DUO30-8 |
---|---|---|---|---|
Bessey DUO16-8 160 мм | від 134 zł | 1 пропозиція | ||
Bessey DUO30-8 300 мм | від 138 zł | 1 пропозиція | ||
Bessey DUO45-8 450 мм | від 144 zł | 1 пропозиція | ||
Bessey DUO65-8 650 мм | від 178 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →