Zacisk Bessey DUO30-8 300 mm
Zdjęcia 12 | 138 zł Kup! Bessey Ścisk uniwersalny szybkomocujący DuoKlamp 300 x 85mm (DUO30-8)Morele.netDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Bessey DUO30-8 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bessey 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bessey.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Bessey DUO30-8
Ceny na Bessey DUO30-8 |
---|---|---|---|---|
Bessey DUO16-8 160 mm | od 134 zł | 1 oferta | ||
Bessey DUO30-8 300 mm | od 138 zł | 1 oferta | ||
Bessey DUO45-8 450 mm | od 144 zł | 1 oferta | ||
Bessey DUO65-8 650 mm | od 178 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →