Зимова шина Barum Polaris 5 185/65 R15 88T
Відео 3Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Barum Polaris 5 185/65 R15 88T 185/65 R15 88 T 185/65 R15 92 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Barum Polaris 5 185/65 R15 88T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Barum 185/65R15 POLARIS 5 M+S 88T - opony zimowe 1541315 | 299 zł |
Barum Polaris 5 (185/65 R15 88T) 15413150000 | 270 zł |
Barum Polaris 5 ( 185/65 R15 88T EVc ) | 338 zł |
Barum Polaris 5 ( 185/65 R15 88T EVc ) 15413150000 | 334 zł |
Відеоогляди
Модификації Barum Polaris 5 185/65 R15 88T
Ціни на Barum Polaris 5 185/65 R15 88T |
---|---|---|---|---|
Barum Polaris 5 185/65 R15 88T | від 270 zł | 4 пропозиції | ||
Barum Polaris 5 185/65 R15 92T | від 312 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →