Рація Baofeng UV-3R
Baofeng UV-3R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Baofeng 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Baofeng.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Baofeng UV-3R
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Krótkofalówka Baofeng UV-3R Mark II czarna | 220 zł |
Baofeng UV-3R mk II kabel USKB do programowania | 57 zł |
Baofeng UV-3R mk II 2W dwupasmowy radiotelefon (duobander) 2m + 70cm w kol | 230 zł |
Baofeng UV-3R Plus 3W dwupasmowy radiotelefon (duobander) 2m + 70cm w kolo | 242 zł |
Baofeng UV-3R Plus ładowarka biurkowa | 34 zł |
ще 3 пропозиції
Модельні відмінності:
- UV-3R Plus - змінений дизайн
РекомендуємоПорівняти в таблиці →