Рація Baofeng BF-888S
Відео 21Фото 4 |
Baofeng BF-888S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Baofeng 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Baofeng.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Baofeng BF-888S
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
4X WALKIE TALKIE KRÓTKOFALÓWKI BAOFENG BF888S PMR | 191 zł |
Krótkofalówka BAOFENG BF 888s, 2 szt. | 115 zł |
2X WALKIE TALKIE KRÓTKOFALÓWKI BAOFENG BF888S PMR | 87 zł |
2X Walkie Talkie Krótkofalówki Baofeng Bf888S Pmr | 82 zł |
Baofeng BF-888S HT x2 Walkie-Talkie PMR BF888S | 90 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →