Рація Baofeng BF-A58
Відео 12Фото 2 |
Baofeng BF-A58 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Baofeng 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Baofeng.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Baofeng BF-A58
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bateria do Baofeng BF-A58 | 80 zł |
BaoFeng - Radiotelefon VHF/UHF BF-A58 Duobander PTT - 5 W - Wodoszczelny - | 233 zł |
Baofeng, Krótkofalówka Baofeng BF-A58 | 180 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →