Рація Baofeng BF-T3
Відео 8Фото 5 |
Baofeng BF-T3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Baofeng 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Baofeng.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Baofeng BF-T3
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Radiotelefon BAOFENG BF-T3 Czarny | 80 zł |
Radiotelefon BAOFENG BF-T3 Czarny BF-T3BLACK | 80 zł |
2 x Baofeng Krótkofalówka BF-T3 Walkie-Talkie PMR Niebieski | 78 zł |
Baofeng BF-T3 Krótkofalówka Walkie-Talkie PMR Różowy | 79 zł |
Radiotelefon Baofeng BF-T3 2 x Krótkofalówka Walkie-Talkie PMR Zielony | 79 zł |
Baofeng 2 x Krótkofalówka BF-T3 Walkie-Talkie PMR Żółty BFT3 | 78 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →