Рація Baofeng BF-T17
Відео 5Фото 15 |
Baofeng BF-T17 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Baofeng 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Baofeng.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Baofeng BF-T17
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Krótkofalówka BAOFENG BF-T17 SET Czarny | 140 zł |
Krótkofalówka Baofeng BF-T17 czerwona | 138 zł |
Krótkofalówka BAOFENG BF-T17 SET Czarny | 140 zł |
2x WALKIE TALKIE Baofeng BF-T17 Łoki Toki krótkofalówka PMR ładowanie USB | 97 zł |
Krótkofalówka BAOFENG BF-T17 SET Czarny | 140 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →