Рація Baofeng BF-T6
Фото 9 |
Baofeng BF-T6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Baofeng 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Baofeng.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Baofeng BF-T6
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Radiotelefon BAOFENG BF-T6 Grafitowy | 44 zł |
Krótkofalówka Baofeng BF-T6 PANDA czarna - 2 sztuki | 144 zł |
Baofeng, Krótkofalówka Baofeng BF-T6 Panda niebieska | 128 zł |
Krótkofalówka Baofeng BF-T6 Panda czerwona | 119 zł |
Baofeng, Krótkofalówka Baofeng BF-T6 Panda czerwona | 128 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →