Krótkofalówka Baofeng UV-3R
Baofeng UV-3R |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Baofeng 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Baofeng.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Baofeng UV-3R
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Krótkofalówka Baofeng UV-3R Mark II czarna | 220 zł |
Baofeng UV-3R mk II kabel USKB do programowania | 57 zł |
Baofeng UV-3R mk II 2W dwupasmowy radiotelefon (duobander) 2m + 70cm w kol | 230 zł |
Baofeng UV-3R Plus 3W dwupasmowy radiotelefon (duobander) 2m + 70cm w kolo | 242 zł |
Baofeng UV-3R Plus ładowarka biurkowa | 34 zł |
pokaż 3 oferty
Różnice w modelach:
- UV-3R Plus - przeprojektowany
PolecamyPorównaj w tabeli →