Krótkofalówka Baofeng UV-82
Wideo 21Zdjęcia 6 |
Baofeng UV-82 |
|
Podwójny przycisk Push-to-Talk: górny przycisk służy do transmisji kanału A, dolny służy do komunikacji na St.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Baofeng 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Baofeng.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Baofeng UV-82
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Baofeng UV-82 UHF/VHF radio ręczne Walkie Talkie FM amatorskie radio | 229 zł |
Krótkofalówka BAOFENG UV-82 Czarny | 100 zł |
BAOFENG Krótkofalówka Baofeng UV-82 HTQ | 125 zł |
Krótkofalówka Baofeng UV-82 | 132 zł |
Krótkofalówka BAOFENG UV-82 Czarny | 100 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →