Навушники
B&W PX7 S2e
Відео 3Фото 29 |
B&W PX7 S2e |
|
Можливість проводового підключення за допомогою комплектного кабелю USB-C – mini-Jack (3.5 мм). Шумопридушення. Bluetooth 5.2. Multipoint.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог B&W 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі B&W.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити B&W PX7 S2e
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bowers & Wilkins Px7 S2e | 1 899 zł |
Słuchawki bezprzewodowe nauszne Bowers & Wilkins Px7 S2e 30 godzin pracy | 1 595 zł |
Bowers & Wilkins Px7 S2e Nauszne Bluetooth 5.2 Niebieski | 1 599 zł |
Bowers & Wilkins Px7 S2e (Anthracite Black) | 1 594 zł |
Bowers & Wilkins Px7 S2e Nauszne Bluetooth 5.2 Szary | 1 595 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →