Słuchawki
B&W PX7 S2e
Wideo 3Zdjęcia 29 |
B&W PX7 S2e |
|
Możliwość połączenia przewodowego za pomocą dołączonego kabla USB-C - mini-Jack (3,5 mm). Wyciszenie dźwięku. Bluetooth 5.2. Wielopunktowy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog B&W 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele B&W.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup B&W PX7 S2e
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bowers & Wilkins Px7 S2e | 1 899 zł |
Słuchawki nauszne BOWERS & WILKINS Px7 S2e Czarny | 1 594 zł |
Słuchawki bezprzewodowe nauszne Bowers & Wilkins Px7 S2e 30 godzin pracy | 1 595 zł |
Bowers & Wilkins Px7 S2e Nauszne Bluetooth 5.2 Niebieski | 1 599 zł |
Bowers & Wilkins Px7 S2e (Anthracite Black) | 1 594 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →