B&W PX7 S2
Wideo 29Zdjęcia 32 |
B&W PX7 S2 |
|
Flagowy model zamkniętych bezprzewodowych słuchawek nausznych z zaawansowanym systemem aktywnej redukcji szumów ANC, obsługą kodeków aptX/ACC oraz możliwością łączonego połączenia. Model należy do wyższego segmentu cenowego i jest ideowym następcą flagowego modelu PX7, który w 2019 roku wyznaczył nową poprzeczkę dla słuchawek bezprzewodowych z ANC. Wygląda prawie tak samo jak PX7: metalowy pałąk pokryty jest prawdziwą miękką skórą, nauszniki z pianki zapamiętującej kształt są wyłożone miękką skórą nappa, nauszniki obracają się w dowolnym dogodnym kierunku, a całkowita waga konstrukcji to 307 gramów .
Ale wypełnienie słuchawek zostało prawie całkowicie zaktualizowane. PX7 S2 ma 40-milimetrowe przetworniki z membraną z włókna węglowego, umieszczone pod niewielkim kątem w stosunku do ucha. Zapewniają połączenie naturalnego naturalnego dźwięku i ultraszybkiej odpowiedzi w całym spektrum, przy minimalnym poziomie zniekształceń (zniekształcenia harmoniczne nie przekraczają 0,1%).
Nawet przy połączeniu bezprzewodowym i włączonej redukcji szumów, B&W PX7 S2 są w stanie odtwarzać dźwięk o wysokiej rozdzielczości, szczegółowy i zrównoważony. Autorska technologia adaptacyjnej redukcji szumów osiągnęła nowy poziom i obecnie w niczym nie ustępuje liderom rynku (Sony, Apple, Bose). Jest o tyle ciekawy, że skutecznie odcina szumy otoczenia, nie wpływając na jakość i charakter dźwięku, nie rozmazując basu i nie powodując opóźnienia w transmisji sygnału.
Na ANS pracują jednocześnie 4 mikrofony: dwa mierzą hałas w nausznikach, dwa reagują na hałas otoczenia, następnie te dane są przetwarzane przez wbudowane algorytmy ANC. W przeciwieństwie do ANC, słuchawki obsługują tryb przezroczysty, funkcję Multipoint oraz mogą pracować w trybie zestawu głośnomówiącego dzięki dwóm mikrofonom kierunkowym wbudowanym w muszle. Wbudowany akumulator litowo-jonowy zapewnia do 30 godzin pracy na baterii (z aktywną funkcją ANC) i obsługuje technologię szybkiego ładowania (15 minut podłączenia do ładowarki zapewnia 7 godzin pracy). Jako alternatywę dla połączenia bezprzewodowego można użyć starego, dobrego kabla audio mini-jack 3,5 mm. Dla wygody kabel został wymienny.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog B&W 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele B&W.
Kup B&W PX7 S2
Wszystkie ceny 7 →Bowers & Wilkins Px7 S2 | 1 149 zł |
Bowers & Wilkins Px7 S2 Nauszne Bluetooth 5.2 Czarny | 999 zł |
Bowers & Wilkins Px7 S2 (czarny) | 1 099 zł |
Bowers & Wilkins słuchawki bezprzewodowe PX7 S2 (black) | 1 999 zł |
Bowers & Wilkins Px7 S2 | 1 099 zł |
Bowers & Wilkins Px7 S2 (szary) | 1 149 zł |
Bowers & Wilkins słuchawki bezprzewodowe PX7 S2 (grey) | 1 999 zł |