Роутер AVM FRITZ!Box 4060 (20002952)
Відео 1Фото 10 |
AVM FRITZ!Box 4060
WAN:Ethernet, 4G LTE через USB, 3G через USB
Підключення:LAN 3 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:1200 Мбіт/с
5 ГГц:2400 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 4 антен(и), незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики FRITZ!Box 4060
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AVM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AVM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AVM FRITZ!Box 4060
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AVM FRITZBox 4060 wersja niemiecka Wi-Fi 6 Router 4800 Mb/s 5 GHz i 1200 M | 1 056 zł |
AVM FRITZ!Box 4060 - Wireless router Wi-Fi 6 | 1 076 zł |
Router Wi-Fi FRITZ!Box 4060 Wi-Fi 6 | 1 204 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! AVM FRITZ!Box 4060 - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 1 044 zł |
Fritz Box 4060 Router Biały 20002952 | 1 318 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →