Підсилювач Wi-Fi AVM FRITZ!Repeater 1200 AX (20002974)
Відео 3Фото 5 |
AVM FRITZ!Repeater 1200 AX
Підключення:LAN 1 порт, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:600 Мбіт/с
5 ГГц:2400 Мбіт/с
Антени і сигнал:незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики FRITZ!Repeater 1200 AX
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AVM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AVM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AVM FRITZ!Repeater 1200 AX
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AVM FRITZRepeater 1200 AX międzynarodowy Wi-Fi 6 Mesh Repeater do 2400 Mb/ | 419 zł |
AVM FRITZ! Repeater 1200 AX | 390 zł |
Avm 1200 Ax Wifi Repeater Biały 20002974 | 435 zł |
Wzmacniacz Wi-Fi FRITZ!Repeater 1200 AX Wi-Fi 6 MESH | 425 zł |
Wzmacniacz Wi-Fi FRITZ!Repeater 1200 AX Wi-Fi 6 MESH edycja niemiecka | 425 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →