Wi-Fi-адаптер AVM FRITZ!WLAN Stick AC 430
Фото 3 |
AVM FRITZ!WLAN Stick AC 430
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 ГГц:150 Мбіт/с
5 ГГц:433 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 2 антен(и), незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики FRITZ!WLAN Stick AC 430
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AVM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AVM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AVM FRITZ!WLAN Stick AC 430
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karta sieciowa AVM AC 430 (20002766) | 195 zł |
Avm Fritz!wlan Stick Ac 430 Mu-mimmo Usb Adapter Czarny 2885758 | 150 zł |
Karta sieciowa USB Wi-Fi FRITZ!WLAN Stick AC 430 MU-MIMO | 159 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →