Router AVM FRITZ!Box 4060 (20002952)
Wideo 1Zdjęcia 10 |
AVM FRITZ!Box 4060
WAN:Ethernet, 4G LTE przez USB, 3G przez USB
Podłączenie:LAN 3 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:1200 Mb/s
5 GHz:2400 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 4 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne FRITZ!Box 4060
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AVM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AVM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AVM FRITZ!Box 4060
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AVM FRITZBox 4060 wersja niemiecka Wi-Fi 6 Router 4800 Mb/s 5 GHz i 1200 M | 1 056 zł |
AVM FRITZ!Box 4060 - Wireless router Wi-Fi 6 | 1 076 zł |
Router Wi-Fi FRITZ!Box 4060 Wi-Fi 6 | 1 204 zł |
Router Wi-Fi FRITZ!Box 4060 WAN Wi-Fi 6 MESH | 1 204 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! AVM FRITZ!Box 4060 - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 1 044 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →