Router AVM FRITZ!Box 6890 LTE
Wideo 4Zdjęcia 10 |
AVM FRITZ!Box 6890 LTE
WAN:Ethernet, karta SIM
Podłączenie:LAN 4 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 GHz:800 Mb/s
5 GHz:1377 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 2 antena(y), niewymienne
2 porty do podłączenia telefonu.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne FRITZ!Box 6890 LTE
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AVM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AVM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AVM FRITZ!Box 6890 LTE
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AVM FRITZBox 6890 międzynarodowy modem router LTE lub DSL Wi-Fi ACN do 173 | 1 498 zł |
Router Wi-Fi FRITZ!Box 6890 LTE | 1 965 zł |
Router Wi-Fi FRITZ!Box 6890 LTE DSL WAN MESH | 1 965 zł |
AVM FRITZ! Box 6890 LTE - trasa tradlos | 2 153 zł |
Avm Fritz Box 6890 Lte International Wireless Router Biały 7651383 | 1 946 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →