Програвач вінілу Audio-Technica AT-LP2X
Відео 1Фото 8 |
Audio-Technica AT-LP2X |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Audio-Technica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Audio-Technica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Audio-Technica AT-LP2X
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Audio-Technica AT-LP2X (szary) | 948 zł |
Gramofon AUDIO-TECHNICA A-T LP2X Szary | 825 zł |
Gramofon AUDIO-TECHNICA A-T LP2X Szary A-T LP2XGY SZARY | 825 zł |
Audio-Technica Audio-Technica AT-LP2X Grey AT-LP2XGY | 1 039 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →