Gramofon Audio-Technica AT-LP2X
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Audio-Technica AT-LP2X |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Audio-Technica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Audio-Technica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Audio-Technica AT-LP2X
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Audio-Technica AT-LP2X (szary) | 948 zł |
Gramofon AUDIO-TECHNICA A-T LP2X Szary | 825 zł |
Gramofon AUDIO-TECHNICA A-T LP2X Szary A-T LP2XGY SZARY | 825 zł |
Audio-Technica Audio-Technica AT-LP2X Grey AT-LP2XGY | 1 039 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →