Ноутбук Asus ROG Strix SCAR 18 2023 G834JZ [G834JZ-N6006] (90NR0D31-M000L0)
Фото 22 | від 14 499 до 15 199 zł Порівняти ціни 4 →2023 рікROG Strixігровийпродуктивний240 ГцDDR5дискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 6Eшвидка зарядкаCyberpank 2077підсвічуванняхороший DCI-P3 Дисплей:18 ", 2560x1600 (16:10) Процесор:Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц Відеокарта:RTX 4080 ОЗП:32 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 1024 ГБ ОС:без ОС Вага ноутбука:3.1 кг |
Модифікації Asus ROG Strix SCAR 18 2023 G834JZ 1
Характеристики
Asus ROG Strix SCAR 18 2023 G834JZ [G834JZ-N6006] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus ROG Strix SCAR 18 2023 G834JZ [G834JZ-N6006]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Asus ROG Strix SCAR 18 G834JZ-N6006 Core i9-13980HX | 18''-240Hz | 32GB | | 14 890 zł |
ASUS ROG Strix SCAR 18 i9-13980HX/32GB/1TB RTX4080 240Hz - darmowy odbiór | 14 499 zł |
ASUS ROG Strix SCAR 18 i9-13980HX/32GB/1TB/Win11X RTX4080 240Hz - darmowy | 15 049 zł |
ASUS ROG Strix SCAR 18 i9-13980HX/32GB/1TB/Win11PX RTX4080 240Hz - darmowy | 15 199 zł |
Закрити
Рекомендуємо