MESH система Asus ROG Rapture GT6 (1-pack)
Відео 1Фото 24 |
Asus ROG Rapture GT6 (1-pack)
1 пристрій2 пристрої
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 3 порти, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:574 Мбіт/с
5 ГГц:9608 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 9 антен(и), незнімні
Ігрова mesh система, з підтримкою WiFi 6 та сумарною швидкістю близько 10000 Мбіт/с. Високошвидкісні порти для дротового підключення. Пристрій підключений до порту USB може використовуватися для фонового завантаження файлів і доступу до них у мережі.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики ROG Rapture GT6 (1-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asus ROG Rapture GT6 (1-pack)
Усі ціни 27 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS ROG Rapture GT6 ROG Rapture GT6 1 Pack Black | 1 289 zł |
Asus Router ROG Rapture GT6 WiFi AX10000 1-pak Czarny KMASURXWX000051 | 1 274 zł |
ASUS GT6 (1PK) czarny NET-WLRD-ASU-168 | 1 029 zł |
Router ASUS Rapture GT6 | 1 029 zł |
Router ASUS Rapture GT6 | 1 029 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Asus ROG Rapture GT6 (1-pack)
Ціни на Asus ROG Rapture GT6 (1-pack) |
---|---|---|---|---|
Asus ROG Rapture GT6 (1-pack) | від 1 003 zł | 28 пропозицій | ||
Asus ROG Rapture GT6 (2-pack) | від 1 839 zł | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →